Sanat Turları

Eğer bir sanatseverseniz ve önemli sergilerin hiçbirini kaçırmıyor, bienalleri tüm lokasyonları ile takip ediyorsanız bu turlar sizin için. Hem lokal hem de dünyaca ünlü galerilere geziler düzenliyor, sanatçılarla özel söyleşiler organize ederken, önemli eserlerin satışa çıkacağı müzayedeleri sizin için takip ediyor ve rezervasyonlarınızı A’dan Z’ye gerçekleştiriyoruz. Dünyaca ünlü festivallere katılmak istiyorsunuz ama kalacağınız yer, festival alanına ulaşım gibi unsurlar sizi korkutuyorsa, biz sizin en iyi festival deneyimini yaşamanız için tüm ayrıntıları sizin yerinize düşünüyoruz. Eğer hayalinizde bir sanatçıyı canlı dinlemek veya izlemek varsa o sene içerisindeki tüm konserlerini takip ediyor, size en uygun tarih ve lokasyondaki etkinliği sizinle kararlaştırdıktan sonra, tüm gezinizi sizin için planlıyoruz.

 

Özet

Sanatla iç içe yaşayan ve kendileri de sanatsever olan ekibimiz, plastik sanatlar ve sahne sanatlarının dünya çapındaki önemli etkinliklerini yakından takip eder. Bir sanat turu tercih ederken amacınız ister dillere destan bir festivale katılmak olsun, ister sanat alımı yapmak, ekibimiz tercihiniz doğrultusunnda en dolu ve doyurucu programı sunmayı garanti eder.

Nasıl Yapılır?

  • Sahne sanatlarında izlemek istediğiniz sanatçı veya gösteriyi ekibimize bildirirsiniz. Ekibimiz yıl boyu hangi tarihlerde, hangi şehirlerde olacağını size bildirir. Size uygun olan tarih ve şehir seçildikten sonra, gösteri odak noktası olacak şekilde ulaşım, konaklama ve gezinizin tüm detayları planlanır.
  • Plastik sanatlarda, eğer alım yapmak isterseniz, ilgilendiğiniz sanatçıların isimlerini ekibimizle paylaşırsınız. Ekibimiz bu sanatçıların dünya çapında sergilerini, açık arttırmalarını, söyleşilerinin programlarını sizinle paylaşır. Size uygun olan tarih ve şehir seçildikten sonra, sergiler ve açık arttırma organizasyonları odak noktası olacak şekilde ulaşım, konaklama ve gezinizin tüm detayları planlanır.
  • *Eğer sadece tarihi bir sanat turu istiyorsanız, uygun gezi tarihlerinizle birlikte hoşunuza giden akım, sanatçı veya şehir tercihinizi ekibimizle paylaştıktan sonra, ekibimiz akım ya da sanatçının eserlerinin hakim olduğu lokasyonları gezinizin odağına alarak sanat tarihinde uzmanlaşmış rehberler eşliğinde size unutulmaz bir gezi organize eder. Bölgenin ünlü restoranları ve o tarihlerde bulunduğunuz şehirlerdeki sanat aktivitelerini de sizlere sunularak, geziniz unutulmaz kılınacak unsurlarla doldurulur.
  • İsteğiniz doğrultusunda yerel sanat ve zanaatların workshopları organize edilerek tur programınıza eklenir.
  • Programda değişiklik taleplerinizi varsa ekibimizle gerekli değişiklikler yapılır.
  • Vize başvuru ve takipleriniz yapılır
image description