Doğa ve Outdoor Turları

Doğa ananın sunduğu güzelliklerin ve outdoor sporlarının hayranlarına dünyanın dört bir yanında kayaktan, doğa yürüyüşlerine, bisiklet turlarından yelkenli mavi yolculuk ve dalış turlarına tutkunu olduğunuz tüm aktiviteleri sunarken sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmak için restoran rezervasyonlarınızdan kültür turlarınıza her şeyi sizin için organize ediyoruz. Size sadece gezmek ve unutulmaz hisler yaşamak kalıyor. Belki Lapland’da büyüleyici kuzey ışıkları eşliğinde unutulmaz romantik anlar yaşayacak, belki de safaride gördüğünüz nesli tükenmekte olan bir canlıyı evlat edinerek döneceksiniz… Doğa her zaman sürprizlerle doludur.=)

 

Özet Olarak 

Hem doğa hem outdoor sporlarının tutkunlarına, yılın kaçırılmaması gereken doğa olaylarını ve uluslararası outdoor sporları yarışlarını yakından takip eden ekibimizle macera tutkunlarına A’dan Z’ye unutamayacakları seyahatler tasarlıyoruz.

 

 

Nasıl Yapılır

  • Şahit olmak istediğiniz doğa olaylarını ya da meraklısı olduğunuz outdoor sporları ile birlikte seyahatinizi gerçekleştirmek istediğiniz tarihleri bize bildiriyorsunuz. Tarihler konusunda esnek olabilirseniz, ekibimiz size en iyi deneyimi sunacaktır.
  • Ekibimiz, seyahatinizi en iyi şekilde değerlendireceğiniz tarihlerle birlikte sizin için uygun olan otel ve uçuş bilgilerini sizinle paylaşır. Seçilen tarih ve oteller doğrultusunda katılacağınız etkinliklerin ve aktivitelerin programını oluşturur.
  • Programda değişiklik taleplerinizi varsa ekibimizle gerekli değişiklikler yapılır.
  • Vize başvuru ve takipleriniz yapılır
  • Seyahat tarihi geldiğinde size maceranızı keşfetmek kalır
image description