Şehir Turları

Antik kentlerden metropollere, dünyanın en gözde şehirlerinin altında yatan tarihi keşfederken gece hayatında doyasıya eğlenmek, yerel tadları denemek, lokal dükkanlardan alışveriş yapmak ister misiniz? Peki bu şehirleri elektrikli bisiklet, Ginger ya da bir Ferrari ile gezmek ister misiniz? İster VIP isterseniz de alternatif bir şehir turu, hayalinizdeki şehirleri nasıl gezmek isterseniz öyle şekillendiriyoruz.

Özet

Mappa Tur olarak müşterilerimize klasikleşen şehir turlarından çok daha fazlasını vermek için çalışıyoruz. Bunun için yeni nesil aktivite ver araçları kullanmaktan çekinmiyoruz. Büyük otobüsler yerine kişiye özel VIP araçlar ve rehberlerle en iyi deneyimi yaşatıyoruz.

Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle seyahatinizin temasını sizlerden öğrenilir. Tek başınıza keşif, aile tatili, romantik tatil, ya da arkadaşlarınızla keşfetmek istediğiniz şehirler... Eğer aklınızda bir şehir varsa, tarih, otel ve uçuş bilgilerini belirlerken bu temalar göz önünde bulundurulur. Eğer şehri bizim seçmemizi isterseniz yine temanız doğrultusunda size alternatif şehirler sunulur.
  • Tarih ve şehir seçildikten sonra otel ve uçuş rezervasyonlarınız yapılır. Temanıza uygun, özel rehber eşliğinde  tarihi şehir turunuz organize edilir. Olmazsa olmaz aktivitelerinizi, varsa kutlamalarınızı bizimle paylaştıktan sonra etkinlik listeniz oluşturulur ve sevdiğiniz aktiviteler şehrin en iyi mekanlarında organize edilir.
  • Programda değişiklik taleplerinizi varsa ekibimizle gerekli değişiklikler yapılır.
  • Vize başvuru ve takipleriniz yapılır
image description