Gurme Turları

Gezen insan yemeyi içmeyi de sever. Hal böyle olunca sadece damakları şımartmak için bir geziye çıkılır. Gurme turlarında sizler için ziyaret ettiğiniz bölgenin en iyi restoranlarında rezervasyon yapıyor, şarap evlerine, mandıra ve çiftliklere tadım turları düzenliyor, sevdiğiniz yemekleri öğrenmek için dünyaca ünlü gastronomi okullarında atölyeler organize ediyoruz.

 

Özet

Damak zevkine düşkün olanların gezmenin ve tadımın doyasına keyfini çıkaracakları gurme turlarını ekiplerimiz dünyaca ünlü şefleri, gurmeleri ve yeme-içme bloggerlarını yakından takip ederek oluştururken, en lezzetli ürünlere ulaşacağınız şarküterileri, şarap mahzenlerini, bağ evlerini de gezilerinizin odak noktası haline getirir.

Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle seyahat tarihleriniz ve gitmek istediğiniz şehir belirlenir.
  • Ekibimiz, tüm konaklama ve ulaşım rezervasyonlarınızı tamamlar.
  • Seyahat süresince gidilmesi gereken tüm restoran, şarapevi, şarküteri, mandıra, pazar gibi ürünleri ile ünlü mekanların ve buraların meşhur tatlarının listesini çıkartır. Bunun yanı sıra gidilen şehrin mutlaka görülmesi gereken tarihi mekanlarının da listesini çıkardıktan sonra sizinle birlikte eleme sistemi ile birbirine yakın yerler de göz önünde bulundurularak seyahatin kapsamlı programı oluşturulur.
  • İsteğiniz doğrultusunda yerel tadların workshopları organize edilerek tur programınıza eklenir.
  • Programda değişiklik taleplerinizi varsa ekibimizle gerekli değişiklikler yapılır.
  • Vize başvuru ve takipleriniz yapılır
image description