Mappa Tur

“Size özel seyahatin tasarımcısı Mappa Tur!” Mappa Tur ‘Kişiye Özel Seyahat Tasarımı’ fikri ile sektörün üç uzman profesyoneli; Aslı Gülten, Magda Tuna ve Pınar Mustafaoğlu tarafından 1996 yılında kuruldu.
Kişiye özel hizmetin gün geçtikçe önem kazandığı dünyada müşterilerinin beklentilerini kendi seyahat tecrübesiyle harmanlayan Mappa Tur, farklılaşan zevkleri ve tercihleri göz önünde bulundurarak, güven ve kalite üzerine kurulu hizmet anlayışına sahiptir.
Mappa Tur; 7/24 Müşteri Hizmetleri Servisi, yurt içi ya da yurt dışı etkinlikler, özel grup seyahatleri, balayı programları, özel partiler, kurumsal seyahatler gibi tüm organizasyonlarda, uçak biletinden otel rezervasyonuna, rehberlik hizmetlerinden her tip araç kiralamaya kadar geniş bir yelpazede en kaliteli servisi sağlar.
Bugün Dünya’da ve Türkiye’de birçok tanınmış markanın çözüm ortağı olan Mappa Tur aynı zamanda TÜRSAB ve IATA üyesidir ve Four Seasons, Belmond Bellini Club, Pure Life Experiences, Traveller Made gibi pek çok prestijli markayla çalışmaktadır.

image description

Gezi ve Turizm

Dünya’nın ve Türkiye’nin her noktasına düzenlediğimiz ‘Kişiye ya da gruba özel’ turlarla hayatınıza güzel anılar katıyoruz.

image description

Uçak Biletleri

Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübenin güveni ve yaptığımız anlaşmalarla müşterilerimize en uygun uçak biletini sağlıyoruz.

image description

Zamanlama ve Planlama

Müşterilerimize özel düzenlediğimiz turlarda çalıştığımız profesyonel ekibimizle dakik seyahat konforu sunuyoruz.

SEYAHATLERİMİZ

Yurt içi ve Yurt dışı seyahatlerinizde size en iyi hizmeti sunuyoruz.

Yurt içi Seyahatler

“Siz tatil hayalinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.”

Türkiye; doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel dokusu ile dünya turizminin göz bebeği.
Mappa Tur olarak; Türkiye’nin kendine has yöresel güzelliklerini ‘Kişiye Özel Seyahat’ tasarımlarıyla zenginleştiriyoruz ve size unutamayacağınız bir deneyim sunuyoruz.
Türkiye’nin her noktasına, bireysel ya da grup olarak ilgi alanları-tercihleri doğrultusunda, baştan sona kişiye özel ve titizlikle tasarlanmış seyahatler düzenliyoruz.

Seçtiğiniz bölge hakkında edindiğimiz tecrübelerimize, konforlu ulaşım, lüks, otantik ya da modern konaklama tercihlerini ve lezzet duraklarını ekliyoruz.
Osmanlı İmparatorluğu'ndan günümüze kalan saraylardan tarih öncesi çağlara tanıklık eden höyüklere, muhteşem mavi yolculuklardan gizli kalmış koylara, dünya mirası kabul edilen Kapadokya’dan yeşilin her tonunu barındıran Doğu Karadeniz Yaylaları’na kadar ister bir hafta sonu kaçamağı, isterseniz birkaç haftalık muhteşem bir tatil sizleri bekliyor.

Bizimle, yüzlerce uygarlığın beşiği olan Anadolu’nun istediğiniz noktasında bir masalın içine dalmaya ne dersiniz?

Yurt dışı Seyahatler

“Yıllardır hayalini kurduğunuz o ülkeye gitmenin tam zamanı.”

Barındırdığı farklı kültürleri, inanılmaz doğal güzellikleri ve binlerce uygarlığın kültür mirasını barındıran Dünya her an keşfedilmeyi bekliyor. Size sadece gözlerinizi kapatıp seçtiğiniz ülkenin hayalini kurarak bir seyahat rotası çizmek kalıyor.

Mappa Tur olarak, Dünya’nın yer yerine düzenlediğimiz turlarla ‘Kişiye Özel Seyahat’ tasarımlarımını zenginleştiriyoruz ve size unutamayacağınız bir deneyim sunuyoruz.

Seçtiğiniz ülke hangisi olursa olsun; yıllardır edindiğimiz tecrübeyi konforlu ulaşım ve rahat konaklama tercihleriniyle unutulmaz bir seyahat anısı haline dönüştürüyoruz.

Seyşeller’de özel bir plajdan Tibet'teki tarihi tapınaklara, Viyana'da muhteşem bir operadan Alpler'de kayağa, Uzakdoğu'nun en egzotik noktalarından, Ginza'da alışveriş tutkusuna kendinizi bırakabilirsiniz. Afrika'da safari ruhunu yaşayabilir, Aztek ve Maya uygarlıklarının gizemlerini keşfedebilirsiniz. İster kapsamlı bir seyahat, isterseniz hızlı şehir turları; siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

SERVİSLERİMİZ

Kişiye ve gruplara özel servislerimiz.

Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri

Yaptığımız anlaşmalarla seyahatiniz için en uygun uçak biletini sunuyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı özel uçak, helikopter ve tekne kiralama

Seyahatlerinizde size özel lüks ayrıcalıkları yaşamanız için araç temin ediyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonları

Kalmak istediğiniz özelliklere uygun otellere sizin için rezervasyon yapıyoruz.

Vize işlemleri

Gitmek istediğiniz ülke için vize işlemlerinizi yürütüyoruz.

Transferler

Seyahatiniz sırasında ulaşımınıza konfor katacak transfer araçları sağlıyoruz.

Kişiye ve gruplara özel yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları

Sizin ya da birlikte seyahat etmek istediğiniz arkadaş grubunuzun zevklerine özel hazırlanmış seyahat seçenekleri sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Telefon : (0212) 283 79 34
Adres :Levent Aytar Cad. No:18 D:1 Beşiktaş Istanbul
Email : info@mappa.com.tr

Partnerlerimiz

Mappa Tur’ a güç katan partnerlerimiz.