Düzenlediğimiz
Seyahatler
Yurtdışı Seyahatler

Dünya, inanılmaz doğal güzellikler, binlerce uygarlığın kültür mirası, tadı damağınızda kalacak lezzetlerle dolu. Peki siz dünyayı keşfetmeye hazır mısınız? Farklı kültürler, farklı mekanlar ve hikayeler sizi bekliyor.

Mappa Tur, dünyanın yer yerinde, ilgi alanlarınız ve tercihlerinizi, kendi deneyim ve uzmanlığı ile birleştirerek, standart tatil programlarının ötesinde seyahat deneyimleri tasarlar.

Popüler rotalar ya da gizli kalmış, keşfedilmeyi bekleyen yerler… Seçtiğiniz adres neresi olursa olsun, yolculuğunuzu, en konforlu ulaşım, en lüks ya da en farklı konaklama seçenekleri ve başarılı lezzet duraklarıyla birleştirerek, hayatınıza güzel anılar katma hedefiyle yol alırız.

Seyşeller’de özel bir plajdan Tibet'teki tarihi tapınaklara, Viyana'da muhteşem bir operadan Alpler'de kayağa, Uzakdoğu'nun en egzotik noktalarından, Ginza'da alışveriş tutkusuna kendinizi bırakabilirsiniz. Afrika'da safari ruhunu yaşayabilir, Aztek ve Maya uygarlıklarının gizemlerini keşfedebilirsiniz. İster kapsamlı bir seyahat, isterseniz hızlı şehir turları; siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Detaylar için tıklayınız...