Hakkımızda
Biz kimiz ?

“Kişiye Özel Seyahat Tasarımı” hizmetinin Türkiye’deki öncü isimlerinden Mappa Tur, seyahat uzmanı üç profesyonel; Aslı Gülten, Magda Tuna ve Pınar Mustafaoğlu tarafından 1996 yılında kuruldu.

Turizm sektöründe farklılaşan zevkleri ve tercihleri göz önünde bulundurarak, güven ve kalite üzerine kurulu hizmet anlayışıyla çalışan Mappa Tur, seyahatlerini sizin beklentileriniz ve kendi tecrübesini harmanlayarak, özenle tasarlar.

Mappa Tur, “7/24 Müşteri Hizmetleri Servisi”yle, yurtiçi ya da yurtdışı etkinlikler, özel grup seyahatleri, balayı programları, özel partiler, kurumsal seyahatler gibi tüm organizasyonlarda,  uçak biletinden otel rezervasyonuna, rehberlik hizmetlerinden her tip araç kiralamaya kadar geniş bir yelpazede en kaliteli servisi sağlar.

TÜRSAB ve IATA üyesi olan Mappa Tur, bugün dünyada ve Türkiye’de birçok tanınmış markanın çözüm ortağıdır; Four Seasons, Belmond Bellini Club, Pure Life Experiences, Traveller Made gibi pek çok prestijli markayla çalışır ve müşterilerine sağladığı avantajlarla her zaman bir adım öndedir.

Mappa Tur Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.